logo_patrzszerzej_1mniejsze

Kategoria: Szerokiej drogi

gdańsk w listopadzie

Czy warto jechać nad morze jesienią? Gdańsk w listopadzie

„No pewnie! Masz na myśli, rzecz jasna, Morze Śródziemne?” pytacie mnie bardziej retorycznie, niż dosłownie, bo przecież nikt normalny nie zrobiłby sobie takiej krzywdy, żeby wybrać się nad Bałtyk późną jesienią. W listopadzie to się chodzi na randki z Netflixem do drugiego pokoju, ewentualnie dzierga się skarpetki z alpaczej wełny, a nie jedzie sześć godzin samochodem w poszukiwaniu morskiej bryzy urywającej głowy i wieszczącej rychłe zapalenie zatok.

Read More
czarnogóra widok na miasto

Czarnogóra – moja miłość od pierwszego wejrzenia

Czarnogóra była moim podróżniczym marzeniem, które spełniło się w dość krótkim czasie. Intuicyjnie czułam, że to będzie moje miejsce i miałam rację – mogłabym tam zamieszkać nawet zaraz. Życie płynie tam leniwie, ludzie nigdy się nie spieszą, bo to szkodzi zdrowiu, a krajobrazy zachwycają na każdym kroku. Do tego rosną tam kaktusy, co z jakiegoś niewiadomego powodu jest dla mnie istotnym faktem, a ponadto nie trzeba tam układać włosów, bo robi to za nas słona woda z morza. Po prostu żyć nie umierać.

Read More

Ścieżka w koronach drzew – czy warto pojechać?

Stwórca świata stwierdził, że jakoś tak wszędzie płasko i gdzie nie popatrzysz, to prosta linia horyzontu, więc żeby ułatwić życie fotografom którym, jak wiadomo, horyzont potrafi sprawić nie lada kłopot, tupnął tu i ówdzie i tak powstały góry. Ewentualnie jeśli ktoś nie bardzo wierzy w tę akurat wersję, to ta historia jest interaktywna i wystarczy wybrać wersję A, B lub C zgodną z własnymi przekonaniami.

Read More

join the list!

hey, let's be besties

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elitsed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut pharetra sit amet aliquam id diam maecenas ultricies mi.

[mc4wp_form id="1193"]