mniejsze2_logo_patrzszerzej_5012022_4

fotografia

Dlaczego warto robić autoportrety? 5 powodów

Kiedyś na słowo “autoportret” chowałam się pod stół i nie wychodziłam przez tydzień. To znaczy, ja bardzo chciałam sobie zrobić ładne zdjęcie, ale totalnie nie umiałam i nie wiedziałam jak to zmienić. Później okazało się, że sposób na to był jeden: po prostu zacząć je robić. Po to, żeby się ze sobą oswoić, poznać siebie i w końcu polubić. Zazwyczaj nic nie przychodzi samo i trzeba się tego nauczyć – tak jest i w tym przypadku. Ale… po co w ogóle robić te autoportrety?

przeczytaj

Nie musisz klęczeć na grochu, jeśli twoje życie jest miłe

Ostatnio dość intensywnie zaczęłam się przyglądać społecznemu zjawisku, które przybrało postać niekończącego się wyścigu, na mecie którego znajduje się wiadro nieszczęść, a kto pierwszy dobiegnie, ten może taplać się do woli w biedzie i niedoli. Licytacja na katastrofy trwa w najlepsze, a co niektórzy rozważają rzucenie się pod samochód na wieczornym spacerze, bo akurat nie wydarzyło się nic, co przebiłoby trzy rozwody i udar sąsiada, a on z rana na pewno będzie pytał co tam słychać.

przeczytaj
pułapki social mediów

Pułapki social mediów, w które dajemy się złapać

Social media są z nami codziennie i chyba już nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Niosą ze sobą wiele możliwości, ale mają też swoje wady. Jako fotograf spędzam sporo czasu na przeglądaniu zdjęć innych: czasem, bo po prostu to lubię, a czasem szukając inspiracji. Na początku swojej drogi wpadałam w różne pułapki social mediów, co trochę utrudniało mi życie, nie powiem. Co to za zasadzki? Lecimy!

przeczytaj

odbierz darmowego e-booka

zapisz się do newslettera

i otrzymuj raz na jakiś czas miłe listy o fotografii ♥

poczekaj, zapisuję Cię do listy wtajemniczonych

Jesteśmy razem i już nic nas nie rozdzieli <3 (no chyba, że tego zechcesz)